hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Архівні документи
Центральна Рада, УНР (1917-1918 рр.)


ВИМІТКА
З протоколу засідання Малої Ради 12 лютого 1918 р. в м. Коростеню

(12 лютого 1918 р.)

Мала Рада ухвалила наступний текст закону.

1) Завести в Українській Народній Республиці нове /григоріанське/ числення часу з 16-го лютого 1918 року. 16 число лютого рахувати першим числом місяця березоля /марта/.

2) Одночасно з цим в Українській Народній Республиці вводиться середньо европейський час: 12 годину для Петроградського меридіану з 1-го березоля нового стилю рахувати за 10 годин 52 хвилини ранку і згідно з цим в усій Українській Народній Республиці перевести стрілкі годинників.

3) Всякого роду зобов’язання, котрі застає цей закон, продовжується з 1-го березоля на тринадцять день.

4) Всі питання, зв’язані з переведенням в життя сього закону, вирішуватися кожним міністерством по принадлежности…

З первотвором протоколу згідно:

Тов. Голови Української Центральної Ради
Секретарь Центральної Ради
Підпис нерозбірливий
Я. ЛЕВЧЕНКО


 
БУЛАВА Youtube Youtube