hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Архівні документи
Центральна Рада, УНР (1917-1918 рр.)


Інформація про засідання Малої Ради

(2 квітня 1918 р.)


_______________________


Інформація
про засідання Малої Ради
2 квітня 1918 р. – Інформація про засідання Малої Ради

2 квітня 1918 р.    

Це засідання, як і попереднє, відбувалось на третьому поверсі в малій залі, і тому квитків для публіки не видавали.

Від початку до 3 год. на закритому засіданні Мала Рада обговорювала кандидатури в члени Генерального Суду Української Народньої Республіки і в члени Київського апеляційного суду.

Виставлено було до Генерального суду 30 кандидатів, а до апеляційного – 44.

Вибирали записками при одкритих дверях. Брали участь у голосуванні 41 член Ради. Більшістю голосів обрані: до Генерального Суду – П.Яценко, М.Василенко, К.Товкач, А.Марголін і М.Чернявський.

До апеляційного: М.Мірний, Д.Мирний, Богомолець, Ботвиновський, Вовкушевський, Вязлов, Миславський, Гусаківський, Савицький і Наврочинський.

Поки йшов підрахунок голосів, голова Всеукраїнської виборчої до Установчих Зборів комісії д-дій Мороз дав звідомлення про хід виборчої справи.

Рада ухвалює обговорити це звідомлення на фракційних нарадах.

Далі після коротких дебатів Рада ухвалює заснувати анкетно-слідчу комісію з 25 членів, представників фракцій.

Смерть Нечуя-Левицького

У позачерговій заяві проф. М.Грушевський повідомляє Раду про смерть українського письменника Нечуя-Левицького, який помер 2 квітня о 10-й год. ранку. Рада по пропозиції М.Грушевського вшанувала його пам’ять вставанням, ухвалила прийняти похорон на державний кошт і взяти під охорону майно небіжчика, яке по його заповіту є державною власністю.

Дальше засідання Малої Ради призначено на четвер в 11 1/2 год. ранку.





 
БУЛАВА Youtube Youtube