hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Архівні документи
Центральна Рада, УНР (1917-1918 рр.)


Телеграма Ради народних міністрів УНР до Раднаркому РСФРР про мирні переговори

(2 квітня 1918 р.)


_______________________


Телеграма Ради народних мінітрів УНР
до Раднаркому РСФРР про мирні переговори
2 квітня 1918 р.    

2 квітня 1918 р. – Телеграма Ради народних міністрів УНР до Раднаркому РСФРР про мирні переговори Рада Народних Міністрів послала московському Совітові Народних Комісарів радіодепешу такого змісту.

Влада Української Народньої Республіки не раз пропонувала вам скінчить не по нашій вині і не нами сповіщену війну і опреділить окремими умовами наші кордони і наші правові відносини.

Останнім строком у цьому напрямку було звернення голови нашої мирної делегації у Бересті до голови руської делегації в початку цього місяця. У своєму відповідному письмі п.Сокольников ще не має, з свого боку, необхідних інструкцій і уповноваження, і обіцяв негайно знестися по цьому питанню з своєю владою.

Почувши тепер про ваш намір заключити мир з Українською Народньою Республікою, і, маючи на увазі, що припинення війни положить тверді основи до мирного суспільства двох ворогуючих народів, Рада Народних Міністрів пропонує владі Російської Совітської Республіки негайно приступити до переговорів про умови демократичного миру та сказати місце і час першої зустрічі нашої делегації.

 
БУЛАВА Youtube Youtube