hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Архівні документи
Центральна Рада, УНР (1917-1918 рр.)


Інформація про засідання Малої Ради

(4 квітня 1918 р.)


_______________________


Інформація
про засідання Малої Ради
4 квітня 1918 р. – Інформація про засідання Малої Ради

4 квітня 1918 р.    

Не дивлячись на те, що кілька раз постановляли зібраться на засідання Малої Ради рівно пів до 12-ї год. і розпочинать о 12-й год., вчора, 4 квітня, на засідання до пів на першу годину прийшло тільки 16 членів, тоді як треба, щоб було не менше, як 22.

З огляду на таке відношення до парламентської справи, тоді як негайної роботи дуже багато, голова засідань М.С.Грушевський, підрахувавши присутніх членів, заявив, що засідання не відбудеться, бо немає належної кількості членів. Потім голова засідання запропонував присутнім залишиться і зустрінути жалібний похід з тілом Івана Семеновича Нечуя-Левицького, який мусить пройти коло Центральної Ради. Всі присутні члени й ті, що ще підійшли після закриття засідання, лишилися зустрінуть жалібний похід. Чергове засідання Малої Ради в суботу о 12-й год. дня.

 
БУЛАВА Youtube Youtube