hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Архівні документи
Центральна Рада, УНР (1917-1918 рр.)


Відповідь Ради народних міністрів УНР на ноту Ради народних комісарів РСФРР

(21 квітня 1918 р.)


_______________________


Відповідь
Ради народних міністрів УНР на ноту
Ради народних комісарів РСФРР

21 квітня. 1918 р.*    

21 квітня 1918 р. – Відповідь Ради народних міністрів УНР на ноту Ради народних комісарів РСФРР Український Уряд звернувся до Ради Народних Комісарів Російської Совітської Республіки з такою відповіддю на ноту Народних Комісарів:

«У відповідь на вашу ноту од 3 квітня цього року, [яку] ми отримали офіціяльно 14 квітня од нашого посла у Берліні, Рада Народніх Міністрів повідомляє вас, що місто Смоленськ за його далекістю не є відповідним пунктом для переговорів і пропонує вибрати таким містом м.Курськ, куди наша делегація прибуде 21 квітня. Одночасно Рада Народніх Міністрів Української Народньої Республіки пропонує вам:

1. Залишити всякі засоби незаконного переслідування осіб українського походження, які проживають на території Російської Совітської Республіки.

2. Осіб, які обрані українськими колоніями і користуються їх довір’ям, рахувати тимчасовими представниками уряду Української Народньої Республіки з обов’язками та правами консулів і давати їм в тих межах законну допомогу. Такими особами лічити поки що Голову Комітету Українського Громадянства у Петрограді і Голову Ради української московської колонії.

3. Громадянам Української Народньої Республіки, які мають відповідні посвідчення, не боронити переїздити на Україну і допомагати їм в засобах переїзду, постачаючи для того по проханню зазначених представників українського громадянства окремі поїзди та вагони.

4. Не боронити вільно випускати з друку українські часописи та книжки, а рівно не робити утисків вільній торгівлі українськими книгами на території Російської Совітської Республіки. Задля безпосередніх зносин делегацій з своїми Урядами Курськ має бути з’єднаний апаратом «Юза» з Києвом та Москвою, причому від Курська до Києва це з’єднання буде зроблено заходами уряду Української Народньої Республіки.

Голова Ради Народніх Міністрів Голубович    
Управляючий Міністерством    
Справ Закордонних Любинський    
УТА
    


 
БУЛАВА Youtube Youtube