hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Архівні документи
Українська Держава (1918 р.)


Петлюра С. До населення України

(13 червня 1918 р.)


_____________________

До населення України

Наші полонені за кордоном, в Німеччині та Австро-Угорщині, зараз перебувають в тяжкому становищі, їх повертають з полону дуже помалу, невеликими партіями, майже зовсім роздітих, цілком знесилених, а іноді й хворих.

Всеукр. Спілка Земств у Києві взяла на себе завдання по можливості поліпшити становище наших нещасних полонених земляків. Вона засновує при всіх повітових та губернських народніх управах окремі комітети, які будуть відати справами полонених. Діяльність цих місцевих комітетів буде об'єднувати центральний комітет при Всеукраїнській Спілці Земств.

Всі, в кого є родичі в полоні, подавайте про них певні відомості до вашої повітової народньої управи, яка в свою чергу звернеться в цій справі до Всеукраїнської Спілки Земств. Це – найкращий шлях для допомоги нашим полоненим.

Голова Всеукр. Спілки Земств С. Петлюра

_____________________
 
БУЛАВА Youtube Youtube