hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Архівні документи
Українська Держава (1918 р.)


Закон про зміну назви Міністерства Судових Справ

(15 липня 1918 р.)


_____________________

Закон про зміну назви Міністерства Судових Справ


Затверджую.
Павло Скоропадський.

15 липня 1918 року. Київ.

Посвідчив: В. об. Державного Секретаря Ігор Кістяковський.

Ухвалений Радою міністрів закон про зміну назви Міністерства Судових Справ, про ухвалу статуту головного Управління місцями замкнення в головною інспекцією пересилання вазнів і про штати Центральних Установ Міністерства Юстіції.

1. Міністерству Судових Справ надати назву "Міністерство Юстіції".

2. Закласти при Міністерстві Юстіції, згідно з докладеним до цього окремим статутом, Головне Управління місяцями замкнення з Головною Інспекцією пересилання вязнів і ухвалити Статут цього Управління і Головної Інспекції.

3. Ухвалити докладені до цього штати Центральних Установ Міністерства Юстіції з Головним Управлінням і Головною Інспекцією пересилання вязнів.

4. Служачих Міністерства Судових Справ, крім призначених на посади шляхом затвердження цього закону, коли вони не будуть призначені на другі посади, залишити по за штатом на підставі закону.

5. Відпустити на 1918 рік за час, починаючи з 1-го червня 1918 року, з коштів Державної Скарбниці на видатки, що виникають із артикулу ІІІ, 1.172.616 карбованців 66 коп; відпускати щорічно на ту ж потребу 2.010.200 карбованців.

6. На зазначених в арт. IV осіб не розпросторується арт.326 V том. Св. Зак. (Св. Уст. о пошл.).

Голова Ради Міністрів                       Ф. Лизогуб.
Міністр Судових Справ                       М. Чубинський

_____________________
 
БУЛАВА Youtube Youtube