hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Архівні документи
Українська Держава (1918 р.)


Наказ міністра внутрішніх справ Української Держави про заборону проросійської агітації

(29 серпня 1918 р.)


_____________________

[Наказ міністра внутрішніх справ
Української Держави
про заборону проросійської агітації]


Губерніальним Старостам і міським отаманам України
Київ 29 серпня 1918 року

До Міністерства Внутрішніх справ поступають донесення, що в ресторанах улаштовуються систематичні демонстрації, котрі мають напрямом проти державного строю України. По замові відвідачів грають монархічні російські пісні як наприклад “Слався ти Славою”, причім присутні, вислухуючи настоячки, оддають честь і випроводжують іноді скінчення відповідними менту вигуками. НАКАЗУЮ:

1. Учасників подібних демонстрацій затримувати і одправляти в Росію, щоб вони там з честю могли на ділі, а не в ресторанних гульбищах виявити свою преданість дорогим для них політичним ідеям.

2. Господарів ресторанів і орудувачів притягать до відповідальності за участь в демонстраціях проти Держави.


МІНІСТР: Кістяківський
В.о. Директора Канцелярії: Брашевський.

_____________________
 
БУЛАВА Youtube Youtube