hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Архівні документи
Українська Держава (1918 р.)


Закон Ради міністрів «Про відкриття чотирьох катедр українознавства у Харківському та Новоросійському державних університетах»

(28 вересня 1918 р.)


_____________________

Закон Ради Міністрів Української Держави
про відкриття чотирьох катедр українознавства
у Харківському та Новоросійському Державних
Університетах

28 вересня 1918 р.

1. Відкрити з 1 липня 1918 р. в Харківському та Новоросійському Державних Університетах три нових катедри: історії України, історії української мови і історії українського письменства – на історико-філологічному факультеті та одну катедру історії західно-руського права на правничому факультеті. Навчання цих наук обов’язкове для слухачів університетського курсу.

2. Задля викладання вищезгаданих наук закласти на історико-філологічнім факультеті дві ординатури та одну екстра-ординатуру, а на правничому факультеті одну ординатуру.

3. На утримання чотирьох катедр українознавства в Харківському та Новоросійському Університетах відкрити спеціальний кредит в розмірі, потрібному на утримання професорів згідно з нормальними окладами на інших катедрах.


Голова Ради Міністрів Ф. Лизогуб
Міністр Народньої Освіти та Мистецтва Ник. Василенко
Сенатор

_____________________
 
БУЛАВА Youtube Youtube