hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник


Архівні документи
Світова історія


Фінансовий стан Італії

(Жовтень 1918 р.)

______________________


Фінансовий стан Італії.

Італійський банк дає наступний звіт за час війни: готівка 915 мільйонів лір. Паперові грошові знаки, що знаходяться в обігу, 7,3 мільяр. лір.

В половині 1915 року паперові грошові знаки збільшилися на 41/2 мільярда лір, а покриття маталічної валюти знизилося до 12%, в той час, коли до початку світової війни валюта складала 70% – перебуваючих в обігу грошових знаків.

Після австро-германського наступу в листопаді та грудні 1917 року державна скарбниця широко використовувала позику банка, наслідком чого виявилося зниження курсу. Так, наприклад, у Цюриху в травні 1918 року, курс на ліри стояв 44,25 франків в травні ж 1915 року вони котувалися по 80 франків.

(Известія Союза промышленности, торговли, финансовъ и сельскаго хозяйства Украины)

____________________
 
matrix-info БУЛАВА