hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник


Архівні документи
Українська Держава (1918 р.)


Скоропадський П. Грамота Ясновельможного пана Гетьмана Усієї України Українському Університету Подольському (м. Київ)

(20 жовтня 1918 р.)


20 жовтня 1918 р. - Скоропадський П. Грамота Ясновельможного пана Гетьмана Усієї України Українському Університету Подольському (м. Київ). (1918, Скоропадський, Гетьман, Гетьманат, Українська Держава, Кам'янець-Подільський, Український Університет в Кам'янці-Подільському)

Грамота
Ясновельможного Пана Гетьмана
Усієї України
Українському Університету
Подільському

Грамотою цією нашою ознаменуймо всім тим, кому то це належить, і особливо Пану Міністру Освіти, Панам Ректору, Професорам і Студентам, що ми визнали за благо для всього люду українського утворити в місті Кам’янці-Подільському Український Державний Університет.

Призиваючи Боже благословеніє на це огнище Народньої Освіти, бажаємо, аби цей Університет, сприяючи широкому відродженню Нашої Національної Культури, виявив усі творчі сили багатого духом та здібностями Українського Народу.


Дана Року 1918 від Р.Х. жовтня 20-го
в стольному місті України Києві.

Гетьман Усієї України                   
Павло Скоропадський     
БУЛАВА Youtube Youtube