hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Архівні документи
Українська Держава (1918 р.)


Гербель С. Про найближчі завдання, які буде вирішувати Український уряд

(15 листопада 1918 р.)


_____________________

Повідомлення Голови Ради Міністрів С.Гербеля
про найближчі завдання, які буде вирішувати
Український Уряд


15 листопада 1918 р.

м. Київ

Приступивши до виконання своїх обов’язків, Рада Міністрів Української Держави доводить до загального відома, що найближчими завданнями її діяльності буде:

1) Праця коло відбудування єдиної Росії на федеративних основах і забезпечення Україні всіх прав на розвиток її державності й національної самобутності.

2) Збереження і зміцнення державного ладу на Україні, що може бути досягнуто тільки при умові забезпечення України від анархії й більшовизму.

3) Негайне оголошення Закону про Державний Сойм і вибори до нього на демократичних основах.

4) Земельна реформа на основах, оповіщених Паном Гетьманом у Грамоті від 29 жовтня цього року.

5) Охорона й поліпшення умов праці.

6) Звільнення торгу від обмежень і в першу чергу скасування хлібної монополії та твердих цін на хліб.

Негайно має бути вжито найрішучіших заходів до відновлення залізничного транспорту й до поліпшення харчових і житлових недогод служачих і робітників на залізницях.

Знаючи всю трудність своєї праці в цей час, Рада Міністрів сподівається, що важкий обов’язок, котрий випав на її долю, буде полегшено широкими верствами людності, котрі відчують потребу забути партійні й національні незгоди для досягнення великої мети – оновлення рідного краю на демократичних основах.

Голова Ради Міністрів Гербель

_____________________
 
БУЛАВА Youtube Youtube