hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Архівні документи
Українська Держава (1918 р.)


Журнал Ради Міністрів (витяг): доповідь Міністра Фінансів А.Ржепецького про асигнування Добровольчій армії 10 млн крб.; Визнання за потребу скликати конференцію урядів держав, що федеративно об’єднуються з Росією, у другій половині
грудня 1918 р. у Києві

(27 листопада 1918 р.)


_____________________

ЖУРНАЛ

РАДИ МІНІСТРІВ

27 листопада 1918 р.

№ ____


ГОЛОВУВАВ: А.К.РЖЕПЕЦЬКИЙ.


ПРИСУТНІ МІНІСТРИ: І.О.КІСТЯКІВСЬКИЙ, Г.О.АФАНАСЬЄВ, В.А.КОСИНСЬКИЙ, С.Ф.МЕРІНГ, М.П.НАУМЕНКО, В.С.РЕЙНБОТ, В.Ю.ЛЮБИМСЬКИЙ, Е.В.ЛАНДСБЕРГ.


ТОВАРИШІ МІНІСТРІВ: К.Е.ЗАМЕН, Д.В.ВАЛЛІЙСЬКИЙ.


СЕКРЕТАРУВАВ: В.Ф.ДИТЯТІН.

СЛУХАЛИ:

[…]


ІІ/. Доповідь Міністра Фінансів про прохання, що поступило до нього, про асигнування Добровольчій армії 10.000.000.карбованців і поставлені в зв’язку з цією доповіддю деякими членами кабінету питання.

УХВАЛИЛИ:


ІІ/. Визнати конференцію Урядів Держав, що федеративно об’єднуються з Росією вкрай бажаною і місцем скликання її обрати Київ.


Терміном скликання конференції призначити другу половину грудня поточного року.


При арміях: добровольчій, південній, донській, встановити представнитства для узгодження воєнних дій їх з Українською армією у загальній боротьбі з більшовиками.


Визнати, що голови цих представнитств повинні бути намічені Міністром Закордонних Справ і ухвалені Радою Міністрів.


Військові аташе і торгівельні агенти, що входять до складу представнитств, призначаються належними Міністрами.


Визнати, що 10.000.000 карбованців можуть бути асигновані за відомих умов, що загороджують інтереси України в її загальній з іншими Державами боротьбі проти більшовиків.


З огляду цього просити Міністра Фінансів А.К.Ржепецького переговорити з цього приводу з Представниками Добровольчої армії, прийнявши при цих переговорах до уваги ті міркування, які були висловлені окремими членами кабінету в теперішньому засіданні і про підсумки переговорів доповісти Раді Міністрів.


Разом з тим Рада Міністрів ухвалила просити Міністра Закордонних Справ представити доповідь про програму питань, що належать розв’язанню передбачаємою конференцією.

[…]


З а с і д а н н я     з а к р и т о     о     1     г о д и н і     н о ч і.

_____________________
 
БУЛАВА Youtube Youtube