hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Архівні документи
Українська Держава (1918 р.)


Постанова Ради міністрів «Про асигнування в розпорядження міністра фінансів 157.778 крб. на різні видатки по Департаменту посередніх видатків»

(3 грудня 1918 р.)


_____________________

м. Київ

Затверджую: Павло Скоропадський 3 грудня 1918 р., Київ.

Посвідчив: Державний Секретар, Сенатор Сергій Завадський

Ухвала Радою Міністрів

Постанови

про асигнування в розпорядження Міністра Фінансів 157.778 карбованців
на ріжні видатки по Департаменту Посередніх Податків

Асигнувати в розпорядження Міністра Фінансів з коштів Державної Скарбниці в рахунок сміти 1918 р. сто п’ятдесят сім тисяч сімсот сімдесят вісім (157.778) карбованців, з котрих: а) сто п’ятдесят тисяч (150.000) карбованців по §1 ст.1б сміти Департаменту Посередніх Податків на неокладні витрати на канцелярські й господарські видатки (наймання та ремонт помешкань, здобуття дров, необхідного омеблювання і т.і.) б) сім тисяч сімсот сімдесят вісім (7.778) карбованців – по §7 ст.4 сміти Департаменту Посередніх Податків – на видавання Департаментом Посередніх Податків грошей робітникам, що потерпіли від нещасних випадків, та вільнонайманим служачим і їх сім’ям на підставі російського Закону від 23 березня 1911 р.


Голова Ради Міністрів Гербель
Міністр Фінансів А.Ржепецький

_____________________
 
БУЛАВА Youtube Youtube