hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник


Архівні документи
Українська Держава (1918 р.)


Лист Міністерства закордонних справ Української Держави до міністра закордонних справ Французької Республіки з повідомленням про посилку до Парижа надзвичайної дипломатичної місії України на чолі з М.Могилянським.

(1918 р.)

Бажаючи встановити зв’язки дружби й поваги між шляхетним французьким народом та народом України, які обидва є друзями свободи й порядку, уряд УД вирішив послати до Франції Надзвичайну Дипломатичну Місію.

З метою зав’язати переговори з цього приводу і встановити прямі дипломатичні відносини пан Микола Могилянський був призначений Головою вищезгаданої Місії та Уповноваженим у Справах УД при Уряді Французької Республіки.


 
БУЛАВА Youtube Youtube