hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Архівні документи
ЗУНР-ЗО УНР (1918-1921)


Закон Української Національної Ради
про уживання української мови у внутрішнім
і зовнішнім урядуванні державних властей і урядів,
публічних інституцій і державних підприємств
у Західній області Української Народної Республіки


15 лютого 1919

Українська Національна Рада постановила:

§ 1

Державною мовою на Західній Області Української Народної Республики є мова українська.

§ 2

Сеї мови вживають у внутрішнім і внішнім урядовані всі державні власті і уряди, публічні інституції і державні підприємства.

§ 3

Законно признаним національним меншостям полишає ся свободу уживаня як усно, так і в письмах їх матірної мови в урядових зносинах з державними властями і урядами, публичними інституціями і державними підприємствами.

§ 4

Закон сей обов’язує з днем його оповіщеня.


За виділ Української Національної Ради:

Др. Горбачевський, в. р.; Др. Петрушевич, в. р.


 
БУЛАВА Youtube Youtube