hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник


Архівні документи
ЗУНР-ЗО УНР (1918-1921)


Маніфест Української Національної Ради.

(25 травня 1919 р.)

25 травня 1919 р. – Маніфест Української Національної Ради.

Маніфест Укр. Національної Ради

В сю преславну годину кличемо Тебе, український народе. На всесвітнім конгресі мира, тепер саме, при співучасти представників нашої держави вирішується наша справа. Приходять до нас відомости, що ним будуть признані наші права на нашій землі. Найвища Рада мирової конференції має на днях признати нашу державу з границею ріки Сану на заході.

Та треба одночасно в туж саму хвилю виявити світові, що ми за ті права хочемо і з’уміємо постояти, що землі своєї ми не віддамо ворогові. Ще тиждень, ще два треба нам видержати, та підперти побіду Української Держави.

Український Народе!

Славна Українська Армія!

На тобі вся надія страждаючого народу, в твоїй хоробрости, в твоїй витривалости. За рідний край ще раз знімося, до посліднього удару. Не забудь твоєї слави, твоїх побід під Львовов, під Равою, Городком, Судовою Вишнею. Серед невигод і недостатку оборонили Ви, Українські жовніри, незрушені на своїх становисках Українську землю перед польським походом. Нині наші воєнні припаси багаті. З краю ідуть до Вас підмоги в засобах і людях.

Чи марно пролита кров Ваших товаришів, українські жовніри? Чи українську землю мають забрати собі Поляки?

              Не буде цього!
Виділ Укр. Нац. Ради.

 
БУЛАВА Youtube Youtube