hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Архівні документи
Директорія, УНР (1918-1921 рр.)


Витяг з журналу засідання (ч.99) Ради Народних Міністрів УНР про зобов’язання усіх урядовців з Наддніпрянської України, що перебувають на території Західної Області УНР, негайно прибути до місць розташування установ і зайняти свої посади під загрозою звільнення і оголошення дезертирами за законами військового часу “як залишивших в скрутний час Вітчизну”

(16 квітня 1919 р.)


_____________________


Головував: Б.Мартос
Присутні міністри: А.Лівицький, М.Ковалевський, І.Мазепа, отаман П.Сиротенко


Слухали:


1. Доклад голови Кабінету про те, що нині на території Західної Області Української Народної Республіки перебуває велика кількість урядових осіб ріжних рангів, а також і військових громадян Наддніпрянської України.


Постановили:


1. Запропонувати всім урядовим особам та військовим без ріжниці рангу, громадянам Наддніпрянської України, що перебувають на території Західної Області УНР, не піз ніше 23 квітня ц.р. прибути до своїх посад в місця перебування відповідних установ. Особи, які не виконають цієї постанови, будуть звільнені з посад, вважатимуться дезертирами і підлягатимуть відповідальності по законам військового часу, а прізвища їх, залишивших в скрутний час Вітчизну, будуть оголошені до загального відома суспільства в часописах. Всі ці особи будуть позбавлені права займати урядові посади на території УНР. Прохати високу Раду Державних Секретарів Західної Області УНР розпублікувати до загального відому і допомогти вищезазначеним особам негайно прибути до виконання обов’язків.


Підписали: Б.Мартос, міністр юстиції Андрій Лівицький, міністр земельних справ Микола Ковалевський, в. о. військового міністра от. Г.Сиротенко, міністр внутрішніх справ І.Мазепа*.

_________________________

* Журнал затверджено членами Директорії УНР. 
БУЛАВА Youtube Youtube