hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Архівні документи
Директорія, УНР (1918-1921 рр.)


Наказ Ч.46 державного інспектора Запорозьких військ полковника Гавришка отаманові полковникові П.Болбочану негайно вступити в командування військом Запорозької ґрупи Дієвої Армії УНР (м.Проскурів)

(7 червня 1919 р.)


_____________________

Республіканських військ отаману Петру Болбочану.

На підставі § 1 закону від 13 травня с.р. і рахуючись з настроєм військ і їх бажаннями, висловленими в поданій мені записці полковників ґрупи, аби охоронити нашу єдину надію Запоріжську ґрупу від розвалу, наказую Вам негайно вступити в командування військами Запоріжської ґрупи.

До цього додаю, що згідно наказу по Інспектурі ч.4, §1, за відсутностю Уряду, я виконую його функції в вирішенню негайних питань, а тому Вам належить негайно підлягти цьому наказу.
7 червня 1919 р.
ч. 46
Дієва Армія
Державний Інспектор Запоріжських військ:
Отаман Г а в р и ш к о.

___________________
 
БУЛАВА Youtube Youtube