hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Архівні документи
Директорія, УНР (1918-1921 рр.)


Протокол зібрання полковників Запорозької Групи Дієвої Армії УНР до державного інспектора Запорозьких військ полковника Гавришка з вимогою до керівництва Республіки відновити отамана П.Болбочана у командуванні Запорозькою Групою
(м.Проскурів)

(7 червня 1919 р.)


_____________________


Державному Інспектору військ Запоріжської Групи Зібрання полковників Запоріжської Групи війська Української Народньої Республіки.

Ми, полковники, полків Запоріжської ґрупи, рахуючись з сучасним нашим становищем, настроєм козаків і настроєм селян тих сел, які ми проходили при наступі, сьогодня зібравшись усі вкупі в згоді порішили:

За для підняття нашої військової бойової мощі нашій ґрупі необхідна обєднаність всіх у персоні одної військово-освіченої людини, яка-б безпосереднє без політики направляла наші частини у бій з смертельним ворогом Самостійної України – комуною.

Ми, військові люде, політичних справ, у сучасний тяжкий мент України, не визнаєм і рахуючись з тим, що перш усього треба звільнити Україну від грабіжників, а потім рішати свої домашні справи, від Уряду Української Народньої Республіки рішуче вимагаєм, аби на нашу ґрупу був негайно призначений отаман Болбочан – людина чисто військова.

Це вимагання ми будемо підтримувати усіма маючими ся в наших руках засобами.

Отаман 2 (7) піш. Запоріжської Республік. Дивізії Осмоловський.

Т. в. о. помішника Отамана 2 Запоріжської Дивізії полковник Зельницький.

1-го Окремого Кінно-Республіканського полку полковник Дяченко.

1-го пішого Республіканського полку полковник Мальцев.

ІІ-го Мазепінського пішого полку полковник Дубовий.

ІІІ-го Наливайківського пішого полку полковник Пирогів.

2-го Запоріжського Яна Кармелюка полку полковник Троцький.

4-го піш. Запоріжського Богунівського полку полковник Цілюрик.

___________________
 
БУЛАВА Youtube Youtube