hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Архівні документи
Директорія, УНР (1918-1921 рр.)


Наказ №16 міністра фінансів Б.Мартоса
про встановлення службової уніформи для частин Окремого Кордонного корпусу

(7 серпня 1919 р.)


_____________________

Наказ №16 міністра фінансів Б.Мартоса
про встановлення службової уніформи
для частин Окремого Кордонного корпусу від 7 серпня 1919 р.

«Затверджую для частин Окремого Кордонного корпусу Службову уніформу по зразку похідної уніформи Військ Української Народньої Республіки, згідно наказам Головної Управи Війська (ч.276) від 24 квітня й (ч.32) від 30 червня б.р. (біжучого, тобто нинішнього року), з такими змінами:

1. Для старшин і козаків – штани сіро-сині з жовтими кантами. З браку сіро-синього сукна дозволяю, тимчасово, замінити його захисним.

2. Приладне сукно – жовте, з блакитною стьожкою навкруги петлиць і кутка, широкість стьожки 2/3 сан. На каскетках старшин околиш жовтий, з блакитними кантами.

3. Спеціальний знак (по роду зброї) на петлицях: крис і шабля навхрест, меж ними сторчком палиця Меркурія. Знак метальовий білого металю, або трафарет білою фарбою, чи вишитий сукном.

Додаток: «Зразки петлиці кутка, з вказівками відзнак по посадам, ступеням і рангам».

_______________________________
 
БУЛАВА Youtube Youtube