hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Архівні документи
Директорія, УНР (1918-1921 рр.)


Договір між Урядом Української Народноі Республіки та Урядом Кубанського Краю

(7 серпня 1920 р.)


_____________________


Договір
між Урядом Української Народноі Республіки
та Урядом Кубанського Краю

Уряд Української Народної Республіки в особі своїх уповноважених представників:

1) А.М.Лівицького, Заступника Голови Ради Міністрів УНР, Голови Дипломатичної місії в Варшаві. 2. С.П.Тимошенко, Міністра Шляхів УНР 3) С.Г.Стемповського, Міністра народного Здоровля УНР, І.Фещенко Чопівського, Голови Торговельно-Економічної Місії УНР в Польщі, які представили повновласнення Ради Міністрів УНР від 1 серпня 1920 року — з одного боку та

Уряд Кубанського Краю в особі Повноважних Представників: 1) Г.Білого, Товариша Члена правительства Кубанського Краю по закордонних справах 2) І.В.Івасюка, Члена правительства Кубанського Краю, по фінансовим справам і 3) П.М.Cулятицького

виходячи з щирого й твердого переконання, в спільности історичноі долі і завдань і спільних інтересів братніх Республік Украіни і Кубані в іх боротьбі за політичне визволення і державну незалежність, — визнали необхідним заключити між собою договір на таких умовах:

§ І. Уряд Украінської Народньоі Республіки і Уряд Кубанського Краю взаємно визнають Кубанський край з Чорноморщиною і Українську Народню Республіку політично незалежними і суверенними державами.

§ 2. Уряд Украінської Народньоі Республіки і Уряд Кубанського Краю взаємно зобов’язуються підпирати один одного в спільній боротьбі за державну незалежність обох Республік в справах військових, політичних, господарських і фінансових.

§ 3. Уряд Украінської Народньоі Республіки і Уряд Кубанського Краю взаємно зобов’язуються не заключати ніяких договорів чи конвенцій з іншими державами, котрі були-б направлені проти інтересів котрого-небудь із учасників цього договору.

§ 4. Уряд Украінської Народньоі Республіки і Уряд Кубанського Краю взаємно зобов’язуються заключити між собою в найближчому часі в мірі розвитку спільноі праці морську конвенцію а також договори, що регулювали-б господарські та фінансові взаємовідносини між обома Республіками.

§ 5. Договір цей входить в силу з моменту його підписання і по скликанню відповідних вищих законодавчих державних установ обох Республік, має бути негайно внесений на іх ратіфікацію.

Договір цей складений в 2-х примірниках в м.Варшаві СЕРПНЯ 7-го ДНЯ 1920 року —.

Договір підписали:

З боку України: З боку Кубані:
Андрій ЛІВИЦЬКИЙ Гнат БІЛИЙ,
Сергій ТИМОШЕНКО, Іван ІВАСЮК
С. СТЕМПОВСЬКИЙ Павло СУЛЯТИЦЬКИЙ
І. ФЕЩЕНКО ЧОПІВСЬКИ 

З оригіналом згідно.

Секретарь украінськоі Дипльоматичноі місіі в Польщі


        [Підпис]
        [кругла гербова печатка: «Дипломатична місія в Річі Посполитій Польській»] 
БУЛАВА Youtube Youtube