hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник


Архівні документи
Директорія, УНР (1918-1921 рр.)


Петлюра С. Генерал-хорунжому Ю. Тютюннику

(21 серпня 1921 р.)


Ген[ерал-хорунжому] Ю.Тютюннику  

Большовицьку провокацію, уміщену в ч.174 “Київського пролетарія” про “капітуляцію Петлюри”, я би вважав за небезпечну для нашої справи, коли б не брав під розвагу невеликого тиражу большовицької газети. Гадаю, що ця провокація широким масам населення не стане відомою. В кожному разі я вважав би за одповідне, аби Ви дали розпорядження, щоб ця чутка провокаційна була спростована серед наших людей на Україні.

З свого боку я вживу належних мір, щоб наші пресові установи і Міністерство справ закордонних прийняли належні заходи в цілях паралізування цієї провокації.

21/VІІІ. 1921 р.

Петлюра (підпис)
 
БУЛАВА Youtube Youtube