hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник


Архівні документи
Директорія, УНР (1918-1921 рр.)


Петлюра С. Генерал-хорунжому Тютюннику

(5 вересня 1921 р.)


Ген[ерал-]хор[унжому] Тютюннику  

1) З приводу рапорту од 3/ІХ ч. 418 срочно висилаю сьогодні до Варшави полк[овника] Данильчука для полагодження справи. Одночасно слід і Вам натискувати по приналежності.

2) В справі стратегічної ситуації на 3 вересня прошу точно встановити, чи вірні газетні поголоски про приїзд (на маневри?!) Троцького до Кам’янця? Коваль, котрого Ви бачили у Львові, висловлює певність, що б[ольшови]ки не можуть без війни обійтись; концентрацію військ він пояснює певними їх намірами. В кожному разі, в разі якихось нових інформацій, дотичних стратегічної ситуації, прошу безпроволучно повідомляти.

3) По докладу нач[альника] економічного відділу ч.6 од 2/ІХ – срочно вимагаю од Мін[істерства] фінансів вироблення певних директив, які після розгляду перешлю.

4) Інструкції, прислані при рапортах ч. 64, 65, розглядаю і по заключенні пришлю.

5) Через ген[ерала] Дельвіґа прошу передати для ген[ерала] Гулого належні матеріали.

6) Прошу приготовити план операції і представити мені на розгляд.

5/ІХ. 1921 р.

Петлюра (підпис)  
 
БУЛАВА Youtube Youtube