hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Архівні документи
Директорія, УНР (1918-1921 рр.)


Лист президії Українського з’їзду військових діячів у Польщі до управи філії Українського товариства Ліги Націй у Румунії (Варшава)

(21 серпня 1923 р.)


________________________


Лист президії
Українського з’їзду військових діячів у Польщі
до управи філії Українського товариства Ліги Націй у Румунії


21 серпня 1923 р., м. Варшава   

В імени З’їзду щиро дякуємо всі організації, що підписали надісланий Вами привітальний лист з дня 11 серпня, і Голові Дипломатичної Місії В[ельми] П[оважному] Панові Мацієвичові за прислані привітання і побажання.

Висловлені Українською Еміграцією у Румунії побажання надзвичайно близькі нашому серцю. Просимо вірити, що заклик до об’єднання під прапором Незалежної Української Державности являються гаслом, що об’єднує усіх нас.

З глибоким побажанням

Голова З’їзду Геншт[абу] ген[ерал]-хор[унжий] В.Сальський   
Заступник Голови ген[ерал] Безручко   
Пол[ковник] [?]   
Cекретарі: М.Ковалів   
Волохів   
Гудзій   
 
БУЛАВА Youtube Youtube