hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Архівні документи
Світова історія


А.Гітлер та вище керівництво Німеччини під час поминальних заходів по Й.Пілсудському у Берліні на тлі символічної труни з польським прапором та орлом

(14 травня 1935 р.)


На світлині: Адольф Гітлер та вище керівництво Німеччини під час поминальних заходів по Йозефу Пілсудському у Берліні на тлі символічної труни з польським прапором та орлом (14 травня 1935 р., Берлін)

У 1934 р. А.Гітлер уклав з Й.Пілсудським таємний договір про війну з СРСР за українські та білоруські землі (терени колишньої УНР мали відійни до Польщі, а білоруські землі - до Німеччини).

Під час поховання Й.Пілсудського у Польщі, Герінг йшов у Кракові за тілом у першій лаві. Усі найбільші газети вийшли із співчуттям на перших сторінках. «Völkischer Beobachter», наприклад, написала:

«Нова Німеччина схиляє свої прапори і штандарти перед труною цього великого державного діяча, котрий вперше мав мужність відкритого довір’я і повного союзу з націонал-соціалістичним Райхом».

Адольф Гітлер оголосив у Райху всенародну скорботу і відіслав польському президентові телеграму в якій написав:

«Я глибоко зворушений звісткою про смерть маршала Пілсудського й висловлюю Вашій Високості та польському народові мої щирі співчуття. Польща втратила у закликаному до вічності Маршалові творця своєї нової країни та її найвірнішого сина. Разом з польським народом і німецький народ оплакує смерть цього великого патріота, котрий через своє повне співробітництво з німцями зробив велику послугу не лише нашим країнам, але й надав неоціненну допомогу у заспокоєнні Європи».

Дружині Й.Пілсудського Олександрі А.Гітлер писав:

«Прикра звістка про смерть чоловіка, Його Високості маршала Пілсудського, ранила дуже глибоко. Глибокоповажна пані та її сім’я, прийміть запевнення у моєму глибокому співчутті. Образ померлого я довіку збережу у своїй вдячній пам’яті».

14 травня 1935 р. А.Гітлер наказав організувати у берлінському катедральному соборі месу при символічній труні Пілсудського. Після відспівування порожньої труни нацистський почесний караул віддав труні військову честь. Кажуть, що то був останній раз, коли А.Гітлер брав участь у богослужінні.

По взятті Кракова та капітуляції Польщі у 1939 р., А.Гітлер наказав військовій комендатурі міста виставляти щоденну почесну варту біля гробу Й.Пілсудського.

 
БУЛАВА Youtube Youtube