hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник


Архівні документи
Українська еміграція


Привітання від Союзу Кубанців в Ч.С.Р. надіслане до філії Першої Української Центральної Народної Ради в день Свята Державності Карпатської України (Прага)

(8 грудня 1938 р.)


8 грудня 1938 р. - Привітання від Союзу Кубанців в Ч.С.Р. надіслане до філії Першої Української Центральної Народної Ради в день Свята Державності Карпатської України (Прага). (ЧСР, Чехословацька Республіка, 1938, Карпатська Україна, Підкарпатська Русь, Закарпаття, Союз Кубанців в ЧСР, Свято Державності, Перша Центральна Народна Рада, Прага, Кубань, українська еміграція, діаспора)


 
БУЛАВА Youtube Youtube