hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник


Архівні документи
Карпатська Україна (1938-1939 рр.)


Протокол надзвичайного засідання Сенату Українського Вільного Університету в Празі (ознайомлення з проектами катедр на обох факультетах У.В.У. для Державного Університету в Карпатській Україні та вирішення інших питань)

(22 грудня 1938 р.)


22 грудня 1938 р. - Протокол надзвичайного засідання Сенату Українського Вільного Університету в Празі (ознайомлення з проектами катедр на обох факультетах У.В.У. для Державного Університету в Карпатській Україні та вирішення інших питань) . (Карпатська Україна, Підкарпатська Русь, Закарпаття, УВУ, Прага, Український Вільний Університет, Державний університет Карпатської України)


 
БУЛАВА Youtube Youtube