hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник


Архівні документи
Карпатська Україна (1938-1939 рр.)


Лист від ректора Українського Вільного університету в Празі до Міністра культури, шкіл і народної освіти в Хусті з приводу відкриття Державного Університету в Хусті (приблизний кошторис)

(21 січня 1939 р.)


21 січня 1939 р. - Лист від ректора Українського Вільного університету в Празі до Міністра культури, шкіл і народної освіти в Хусті з приводу відкриття Державного Університету в Хусті (приблизний кошторис). (Карпатська Україна, Підкарпатська Русь, Закарпаття, УВУ, Прага, Український Вільний Університет, Державний університет Карпатської України, Хуст)


 
БУЛАВА Youtube Youtube