hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник


Архівні документи
Карпатська Україна (1938-1939 рр.)


Проголошення Центральної Національної Ради Карпатської України «До усіх українців на рідних землях і в розсіянні сущих» (про сплату всенародного національного податку для розбудови Карпатської України)

(10 лютого 1939 р.)


10 лютого 1939 р. - Проголошення Центральної Національної Ради Карпатської України «До усіх українців на рідних землях і в розсіянні сущих» (про сплату всенародного національного податку для розбудови Карпатської України). (1939, Центральна Національна Рада, Карпатська Україна, податки, податок, Підкарпатська Русь, Закарпаття) 
БУЛАВА Youtube Youtube