hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник


Архівні документи
Карпатська Україна (1938-1939 рр.)


Оголошення Краєвої виборчої комісії про результати виборів до першого сойму Карпатської України

(12 лютого 1939 р.)


________________________________________


12 лютого 1939 р.

На основі §50 виборчого закону ч.126/927 збірника законів і розпоряджень по провіренні висліду про вибори до першого сойму Карпатської України, переведені дня 12 лютого 1939 р., оголошую вислід:

Всіх голосів, відданих при виборах до першого сойму Карпатської України було, 265.002.

З того припало: на кандидатну листу Українського національного об’єднання і народностевих груп голосів 244.922

Узнано за
       неважні
       2.328

найдено порожніх конвер[тів]
       17.752

Наслідком цього були вибрані послами до першого сойму Карпатської України слідуючі кандидовані особи:

1. Др. Августин Волошин, прем’єр правительства Карпатської України, Хуст

2. Ревай Юлій, міністр Карпатської України, Хуст

3. Др. Брящайко Юлій, адвокат, Хуст

4. Др. Брящайко Михайло, публічний нотар, Хуст

5. Грига Іван, хлібороб, Вишні Верецки

6. с. Довбак Адальберт, духовник, Ізки

7. Др. Долинай Микола, лікар, Хуст

8. Др. Дрбал Мілош, адвокат, Хуст, за чеську меншину

9. Дутга Августин, суддя, Хуст

10. Ігнатко Іван, хлібороб, Білки

11. Др. Комаринський Володимир, адвокат, Хуст

12. Качала Іван, залізничник, Перечин

13. Клемпуш Василь, торговець, Ясіня

14. Клочурак Степан, урядник, Хуст

15. Лацанич Василь, учитель, Великий Березний

16. Мандзюк Микола, учитель, Севлюш

17. Марущак Михайло, господар, Великий Бичків

18. Інженер Романюк Леонід, урядник, Хуст

19. Мойш Григорій, протопоп, Біла Церква, за румунську меншину

20. Німчук Дмитро, директор, Хуст

21. Інженер Олдофреді Антон-Ернест, інтерстат секретер, Хуст, за німецьку меншину

22. Пазуханич Юрій, інспектор, Хуст

23. Перевузник Іван, земледілець, Середнє

24. Попович Петро, земледілець, Великі Лучки

25. Ревай Федір, директор друкарні, Хуст

26. Др. Різдорфер Микола, лікар, Свалява

27. Др. Росоха Степан, урядник, Хуст

28. о. Станинець Юрій, парох, Воніново

29. Щобей Василь, господар, Вульхівці

30. Штефан Августин, начальник міністерства шкільництва, Хуст

31. о. Феделеш Кирило, катехіт, Білки

32. Тулик Михайло, редактор, Хуст


 
matrix-info БУЛАВА