hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник


Архівні документи
Карпатська Україна (1938-1939 рр.)


Повідомлення Організації Народної оборони «Карпатська Січ» (м.Хуст), передане для преси про діяльність Жіночого відділу «Карпатської Січі» в Сваляві з 22 січня по 19 лютого 1939 р.

(28 лютого 1939 р.)


 28 лютого 1939 р. - Повідомлення Організації Народної оборони «Карпатська Січ» (м.Хуст), передане для преси про діяльність Жіночого відділу «Карпатської Січі» в Сваляві з 22 січня по 19 лютого 1939 р. (1939, ОНО «Карпатська Січ», Карпатська Січ, Хуст, Свалява, Жіночий відділ, Карпатська Україна, Закарпаття)



 
БУЛАВА Youtube Youtube