hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник


Архівні документи
Світова історія


Розенберг А. Меморандум №1

(2 квітня 1941 р.)


_________________________


9 травня 1941 р. – Розенберг А. Протокольний запис про бесіду із статс-секретарем Кьорнером [російськомовний переклад з німецької]

2 квітня 1941 р.

Меморандум № 1


Копія

Стосується СРСР

Воєнний конфлікт із СРСР призведе до надзвичайно швидкої окупації важливих частин Радянського Союзу.

Для знавця Сходу карта народів Росії відображає такі національні або географічні одиниці:

а) Велика Росія з Москвою як центром;

б) Білорусь і Мінськом з гл. Смоленськом як столицею;

в) Естонія, Латвія, Литва;

г) Україна і Крим з Києвом як центром;

д) район Дону з Ростовом як столицею;

е) район Кавказу;

ж) Російська Середня Азія або Російський Туркестан [...]

А. Велика Росія

Російська імперія царської форми сформувалася після панування татарів, з утворенням Великого князівства Московського. Цей територіальний центр зберігає і сьогодні надзвичайно велику ударну силу. Тривале ослаблення його буде політичною метою дій проти СРСР, щоб забезпечити можливість розвитку іншим районам. Це послаблення повинно виникнути внаслідок тимчасової окупації території за трьох можливих умов:

1. через повне знищення єврейсько-більшовицької державної адміністрації, без того, щоб сприяти утворенню нового загального адміністративного апарату;

2. через широку економічну експлуатацію [...];

3. через передачу важливих районів російського центру новим адміністративним утворенням, а саме Білорусі, Україні й Донському району.

Таким чином, одночасно відкривається можливість використовувати Московську Росію як район для масового заслання небажаних елементів.

Г. Україна (окраїнний район)

Київ головним центром держави варягів, які належать до норманів. Але після панування татарів Київ протягом довгого часу протистояв Москві. Його національне життя, на противагу тому, що говорить московська історія, чиї версії поширилися і в Європі, було засноване на досить міцній традиції.

Політичним завданням у цьому районі буде утвердження власного національного життя до можливого створення політичної формації, яка б мала на меті сама чи в поєднанні з районами Дону і Кавказу у формі Чорноморської конфедерації постійно протистояти Москві й оберігати великонімецький життєвий простір на Сході.

[…]


 
БУЛАВА Youtube Youtube