hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник


Архівні документи
Світова історія


Втрати СРСР у Другій світовій війні
(нові обчислення МО РФ, 2010 р.)

(1941–1945 рр.)
1941–1945 рр. – Втрати СРСР у Другій світовій війні (нові обчислення МО РФ, 2010 р.). (Друга світова війна, Радянсько-німецька війна, 1941–1945, Радянсько-японська війна, СРСР, втрати СРСР, Червона армія, ВВВ, ВОВ, втрати Німеччини)

Втрати у роки ВВВ склали 26,6 мільйона людей. Доля майже півмільйона військовослужбовців, які потонули, згоріли в танках, навряд чи коли-небудь стане відомою.

За уточненими даними міністерства оборони Росії, загальні людські втрати СРСР у роки Великої Вітчизняної війни склали 26,6 мільйона людей, безповоротні втрати особового складу радянських Збройних сил склали понад 8,6 мільйона людей.

Про це повідомив у середу, 5 травня, в Москві начальник управління Міноборони РФ з увічнення пам'яті загиблих при захисті Вітчизни генерал-майор Олександр Кирилін. Ці цифри повідомлять президентові Росії для того, щоб їх озвучити 9 травня.

"Безповоротні (демографічні) втрати облікового особового складу радянських Збройних сил (вбиті, померли від ран або ті, що не повернулися з полону) за роки війни, з урахуванням Далекосхідної кампанії, склали 8 мільйонів 668 тисяч 400 людей, в тому числі армії і флоту – 8 мільйонів 509 тисяч 300 людей, прикордонних військ КДБ СРСР – 614 тисяч осіб, внутрішніх військ МВС СРСР – 97 тисяч 700 людей. Загальні людські втрати склали 26,6 мільйонів людей ", – заявив Кирилін.

За його словами, на момент початку війни в Червоній армії перебували 4,826 мільйона військовослужбовців, 75 тисяч співробітників інших відомств, які стояли на постачанні міністерства оборони.

За весь час війни було мобілізовано 29,5 мільйона людей. "До 1 липня 1945 року в армії перебували 11,39 мільйона людей, у госпіталях на лікуванні – 1,046 мільйона людей ", – повідомив генерал.

"Міністерство оборони РФ вважає можливим наведені дані про втрати радянських Збройних сил і цивільного населення СРСР за роки Великої Вітчизняної війни затвердити і опублікувати в офіційному порядку", – заявив він.

Що стосується співвідношення людських втрат Збройних сил СРСР і нацистської Німеччини, то воно становить 1,3:1. "Втрати Німеччини склали близько 6 мільйонів людей, їхніх союзників – 806 тисяч", – сказав генерал.


 
БУЛАВА Youtube Youtube