hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Архівні документи
Світова історія


Führer-Ausweis. Graf von Bassewitz-Behr, Gg.-Heng. Brigadeführer SS, u.Generalmajor der Polizei; SS-u. Pol. Führer Dnjepropetrowsk (Reichskommissariat Ukraine)

Посвідчення особи бригадефюрера СС і генерал-майора поліції генерального округу «Дніпропетровськ», який входив до райхскомисарiату «Україна»
(на світлині він ще СС-штандартенфюрер й полковник)

(1942 р.)
_______________________

Führer-Ausweis.
Graf von Bassewitz-Behr, Gg.-Heng.
Brigadeführer SS; u.Generalmajor der Polizei;
SS-u. Pol. Führer Dnjepropetrowsk
(Reichskommissariat Ukraine)

Посвідчення особи
СС-бригадефюрера та генерал-майора полiцii
генерального округу «Дніпропетровськ»,
який входив до райхскомисарiату «Україна»

(на світлині він ще СС-штандартенфюрер й полковник)


Як відомо, на окупованих територіях колишнього СРСР, Гестапо, як окремий підрозділ поліції безпеки, не функціонувало. Його замінив апарат вищевказаного «фюрера» у складі офіцерів СД і поліції безпеки, що у свою чергу поділявся кримінальну та політичну поліцію.

Матеріал надано Миколою Муратовим (Москва. Російська Федерація)   
______________________
 
БУЛАВА Youtube Youtube