hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Архівні документи
Світова історія


Дозвіл на відвідування борделю
ув’язненому концтабору Гросс-Розен

(12 червня 1944 р.)


_______________________


Дозвільний документ
від 12 червня 1944 р.
на відвідування борделю
у концентраційному таборі Гросс-Розен


Дозвільний документ на відвідування борделю у концентраційному таборі Гросс-Розен (обліковий номер 47403). Виданий лікарем Хаімом Хільфштейном (таборовий номер 68895) на ім'я: Степан Павлина (блок 23, бригада 20). Підпис коменданта.

12 червня 1944 р. – Дозвіл на відвідування борделю ув’язненому концтабору Гросс-Розен

Довідка.

Гросс-Розен (нім. KL Groß-Rosen) – нацистський концентраційний табір, що існував у 1940–1945 рр. в районі с.Гросс-Розен у Нижній Силезії (нині – Рогозниця, Польща). Табір було творено влітку 1940 р. на додаток до системи трьох основних таборів: Дахау на півдні, Бухенвальд у центральній Німеччині та Заксенхаузен на півночі. В травні 1941 р. табір було передано у відання SS-Deutsche Erd- und Steinwerke GmbH (земляні та камінярні работи), у таборі силами ув’язнених було побудовано підприємство з обробки каменю.

Табір Гросс-Розен відомий тим, що у ньому утримувалися полонені антинацистські активісти з окупованих Німеччиною країн, схоплені відповідно до директиви А.Гітлера «Ніч і туман».

Під час вого найбільшого розширення, у 1944 р. табір Гросс-Розен складався з шести підрозділів на території Німеччини, окупованих Польщі та Чехії, у ньому було ув’язнено 11% усіх утримуваних в нацистських концтаборах. В одному з підрозділів табору – у чеському місці Брюннліц – Оскар Шиндлер врятував близько 1200 євреїв.

За період існування через табр Гросс-Розен пройшло 125 тисяч ув’язнених, з яких 40 тисяч померли або бути убиті. Серед охоронців табору було більш як 500 жінок. 1 лютого 1945 р. табір був звільнений Червоною армією. 
БУЛАВА Youtube Youtube