hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник


Архівні документи
УСРР - УРСР - СРСР


Цілком таємно. Центральний Комітет ВКП(б). Товаришу Сталіну І. В. (В.Абакумов) Доповідь про необхідність застосування смертної кари до осіб, що були засуджені як зрадники батьківщини, шпигуни, підривники-диверсанти.

(23 березня 1950 р.)


23 березня 1950 р. - Цілком таємно. Центральний Комітет ВКП(б). Товаришу Сталіну І. В. (В.Абакумов) Доповідь про необхідність застосування смертної кари до осіб, що були засуджені як зрадники батьківщини, шпигуни, підривники-диверсанти. (1950, сталінізм, Сталін, Абакумов, ВКП(б), КПСС, КПРС, репресії, смертна кара  )


 
БУЛАВА Youtube Youtube