hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Архівні документи
УСРР - УРСР - СРСР


Програма Української Національної партії (УНП)
/прийнята Установчим Збором УНП у Львові/

(21 жовтня 1989 р.)


_____________________

Програма Української Національної партії


Українська Національна партія вважає, що політична, економічна, культурна і екологічна криза в Україні є наслідком підневільного становища української нації. В січні 1918 року український народ здобув незалежність для своєї держави – Української Народної Республіки, яку визнали де-факто і де-юре численні вільні країни. УНР була визнана і Урядом РРФСР. 1 листопада 1918 року була проголошена Західноукраїнська Народна Республіка (ЗУНР).

22 січня 1919 року був підписаний акт Злуки українських земель, згідно з яким УНР і ЗУНР об’єдналися в єдину соборну державу – Українську Народну Республіку.

У кінці 1918 року РРФСР почала агресію проти України, порушивши акт про перемир’я. Агресія РРФСР не була спровокована Урядом незалежної України, отже, не є законною, а тому український народ продовжив боротьбу за державну незалежність своєї Батьківщини. 14 березня 1939 року була проголошена самостійність Карпатської України. Придушення її невдовзі не пригасило прагнення українців до незалежності.

Актом 30 червня 1941 року було проголошено відновлення Української Самостійної Соборної Держави на чолі з Українським державним правлінням. В обороні Самостійної Соборної держави Українська Повстанська Армія (УПА) веде двофронтову війну проти нацистської Німеччини, а відтак проти більшовицької Росії до половини 1950-х років. Є це нерозривний і взаємодоповнюючий хід подій і боротьби українського народу за державну незалежність у двадцятому сторіччі. Є він також продовженням державницьких традицій українського народу княже-королівської і козацької діб.

Внаслідок агресії РРФСР проти УНР в кінці 1918 року Україна була окупована, а на її терені за рішенням ЦК РКП(б) була утворена штучна структура – Українська Радянська Соціалістична Республіка, уряд якої виступив одним із ініціаторів утворення СРСР. Оскільки сама УРСР і її уряд були створені за рішенням РКП(б) і внаслідок вигнання законного Уряду УНР, то закони УРСР і договори уряду УРСР з урядами інших націй є юридично недійсними, а тому УНП не визнає їх і вважає УРСР не республікою, а колоніальною адміністрацією в Україні.

УНП відстоює право українського народу на незалежне державне існування і проголошує своєю метою відновлення Української Народної Республіки в етнічних кордонах. Для досягнення мети УНП програмує за сучасних умов такі дії:

1. Сприяння утвердженню демократичних принципів в суспільстві. З цією метою УНП домагається гарантів демократії:

а) економічного гаранту, яким є приватна власність. Для цього необхідно передати всі виробництва, банки, шляхи сполучень, знаряддя зв’язку та інформації, які зараз є державною власністю, в приватну, кооперативну та акціонерну;

б) силового гаранту, яким є приватна зброя. Відсутність цієї зброї у громадянина робить його беззахисним перед озброєним злочинцем і є основним гальмом в демократизації суспільства. Без приватної зброї демократія перетворюється на фарс з узурпацією влади однією партією. Для легалізації приватної зброї необхідним є закон про зброю, який регламентував би застосування зброї та її калібр:

в) політичного гаранту, яким є політичний плюралізм. Партійна монополія на владу та інформацію є аморальною і протизаконною.

2. Домагання визнання урядами демократичних країн та урядом СРСР окупаційного статусу для України.

3. Домагання скасування Конституції УРСР та договору про утворення СРСР. Наміри оновити союзний договір або укласти новий УНП розглядає як спроби узаконення підневільного становища України.

4. Домагання виведення УРСР зі складу Організації Об’єднаних Націй і заміни її представництва представництвом національних опозиційних сил, в тому числі й емігрантських.

5. Змагання до створення Тимчасового Державного Правління України на базі тих українських політичних сил, які стоять на платформі самостійної державності.

6. Утворення Національних Збройних Сил.

7. Домагання виведення окупаційних військ з усіх українських земель.

8. Скликання Національних Установчих Зборів. 
БУЛАВА Youtube Youtube