hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник


Архівні документи
Сучасна Україна


Декларація про доходи, зобов'язання фінансового характеру та майновий стан віце-прем'єр-міністра - міністра інфраструктури України Бориса Колесникова.

(31 березня 2011 р.)


31 березня 2011 р. - Декларація про доходи, зобов'язання фінансового характеру та майновий стан віце-прем'єр-міністра - міністра інфраструктури України Бориса Колесникова. 31 березня 2011 р. - Декларація про доходи, зобов'язання фінансового характеру та майновий стан віце-прем'єр-міністра - міністра інфраструктури України Бориса Колесникова.


 
БУЛАВА Youtube Youtube