hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Архівні документи
Українська еміграція


Ральф Ґудейл (лідер Ліберальної партії Канади). Виступ в канадському парламенті з нагоди 100-літнього ювілею Пласту.

(5 квітня 2012 р.)

____________________

Доктора Олександра Тисовського можна назвати українським Лордом Байден-Пауелом.

Через п’ять років після того, як Лорд Байден-Пауел заснував скаутський рух у Великобританії, Тисовський створив подібний рух в Україні, відомий під назвою «Пласт». І 12 квітня цього року Пласт буде відзначати 100-літній ювілей.

Сьогодні Пласт, як міжнародна організація української молоді, сприяє особистісному розвитку, допомагаючи молодим людям виростати сумлінними, відповідальними і корисними громадянами місцевих, національних та світових спільнот. І завжди з незмінною любов’ю до України.

Я пам’ятаю, яким схвильованим був наш колишній колега Борис Вжесневський того дня в 2007 році, коли кілька сотень пластунів з Канади та з-за кордону зібралися тут, на Парламентському Пагорбі.

Сьогодні ми віддаємо належне добрій роботі українського скаутського руху, включаючи й Пласт в Канаді. Вітаємо 1,2 мільйони українців Канади. І знову висловлюємо наше захоплення справжньою вільною і демократичною Україною!

_____________

Ральф Едвард Ґудейл (1949 р.н.) – член парламенту Канади від Ліберальної партії.    
Міністр фінансів Канади 2003-2006.    
Був членом Scouts Canada і досягнув в організації ступеня Queen’s Scout   
______________________




 
БУЛАВА Youtube Youtube