hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Архівні документи
Сучасна Україна


Декларація єдності
(підписанти: Ю.Тимошенко від ВО «Батьківщина» та А.Яценюк від партії «Фронт Змін»)

(23 квітня 2012 р.)


_____________________

ДЕКЛАРАЦІЯ ЄДНОСТІ

(пергамен).

Ми, лідери двох найбільших опозиційних сил – Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» та партії «Фронт Змін» – звертаємось до українського народу із закликом підтримати Об'єднану опозицію в її боротьбі з режимом Януковича.

Ми заявляємо про наше об'єднання для перемоги на парламентських виборах, відновлення в Україні демократії та справедливості. Влада буде служити суспільству, національне багатство використовуватиметься для потреб усіх громадян, а не можновладців, кожна людина зможе власною працею заробити на гідне життя. Ми припинимо розграбування країни і знущання над правами громадян – нинішня влада понесе за це відповідальність.

Зараз надзвичайно відповідальний момент, який визначатиме майбутнє України: або в сім'ї вільних європейських націй, або серед тоталітарних режимів та держав-ізгоїв. Український народ має право жити у вільній, демократичній, заможній країні. Обов'язок Об'єднаної опозиції – зробити все для того, щоб це відбулося. Ми готові довести, що спільна мета може бути вищою за особисті амбіції.

Наші політичні сили сформують спільний список на виборах та узгодять своїх кандидатів в мажоритарних округах. Законодавство забороняє участь блоків у виборах, тому єдиний список буде сформований на основі партії «Батьківщина» як найбільш рейтингової опозиційної сили. Його очолять Юлія Тимошенко і Арсеній Яценюк як найбільш рейтингові опозиційні політики.

Ми сформуємо у новій Верховній Раді демократичну більшість, обмежимо всевладдя Януковича і повернемо владу українському народу. Наше об'єднання має стратегічний характер – після парламентських виборів ми продовжимо спільно працювати і забезпечимо перемогу демократичних сил на виборах Президента.

Для всіх демократичних партій настав час зрозуміти, що сьогодні немає окремих інтересів та окремих пріоритетів. Є один інтерес і один пріоритет – Українська демократична держава і людина, як найвища цінність. Заради цього ми співпрацюватимемо з усіма, хто бореться з існуючим режимом. Ми щиро вдячні нашим соратникам по опозиційній боротьбі за рішення об'єднатися в єдину потужну демократичну команду.

Жоден політик і жодна політична сила не побудують нової країни без підтримки людей. І саме тому ми закликаємо і просимо громадян України підтримати наше єднання і нашу боротьбу.

Гаяти часу не можна, час боротися і час перемагати разом!

Віримо і впевнені, що вже восени цього року український народ підтримає Об'єднану опозицію для того, щоб разом творити нову, справедливу Україну!

ВО «Батьківщина» Партія «Фронт Змін»
Арсеній Яценюк Юлія Тимошенко

___________________
 
БУЛАВА Youtube Youtube