hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Архівні документи
Сучасна Україна


Тимошенко О. Громадянине Президенте!
(Відкритий лист до В.Януковича)

(13 червня 2012 р.)

Громадянинe Президентe!

Звертаюсь до Вас у такій формі тому, що крім того, що в даний час, у перерві між Межигірськими радощами Ви виконуєте функції Президента України, Ви ще є і громадянином України, великої Держави з населенням більше 45 млн осіб, яке тільки за два роки Вашого правління зменшилось більше ніж на 300 тис осіб.

Ви, громадянине президенте, з самого початку Вашого захоплення влади і до цього часу не виконали жодної Вашої передвиборчі обіцянки. Але Ви і не хотіли їх виконувати і не будете, так як Україна для вас чужа і необхідна тільки для грабування.

Звертаюсь до Вас так, як в часи Великої французької Революції звертались до керівників Франції, які прийшли до влади обманним шляхом, але все одно закінчили своє життя на гільйотині. Впевнений, що ті обмануті Вами виборці, які проголосували за Вас, вже збудували її десь під Межигір’ям і тільки чекають слушного моменту.

Сьогодні я звертаюсь до Вас ще й тому, що за Вашою прямою вказівкою здійснюються знущання над моєю дружиною Юлією Тимошенко, яка була Вашим основним конкурентом на президентських виборах, за яку проголосували понад 11 млн. українських громадян.

Ув’язнивши безпідставно без доказів з нікчемним суддею Кирєєвим Лідера опозиції Юлію Тимошенко, Ви ув’язнили і зробили заручниками тих українських громадян, які проголосували не за Вас. Ви зробили заручницею всю Україну.

Своєю недалекоглядною політикою, громадянине президенте, Ви спонукали мене, а також багато мільйонів наших прибічників, не по своїй волі стати публічними і не тільки критикувати чинну владу, а просто вступити в справжню боротьбу, чи навіть війну з Вашим бандитським режимом.

Сьогодні весь світ дивиться на Вас як на чудо природи, яке своєю нездатністю управляти країною разом зі своїми опричниками Кузьміним, Пшонкою, Льовочкіним, Хорошковським тільки і вмієте, що знущатися і проводити тортури над безневинними жінками, саджати у тюрми представників опозиції, активістів податкового Майдану, громадських діячів, проводити злочинні експерименти над беззахисними людьми, бити жінок і вбивати студентів.

Мене глибоко обурив факт, коли Ваш головоріз – заступник генерального прокурора України Кузьмін назвав мою дружину – Лідера опозиції - вбивцею. Без суду та слідства вже винесений вирок!

Громадянине Януковичу, Ви взяли на себе функції Президента, Прокурора, Судді і Ката для всіх, а для Юлії Тимошенко особливо. Ваші слова щодо причетності Юлії Тимошенко до вбивства донецького бізнесмена Євгена Щербаня, показують, що Ви – це вже і українська юстиція, яка і так знищена і сплюндрована за Вашими вказівками. Публічне замовлення на переслідування Юлії Тимошенко вже не замовчується, а афішується. Це новий крок в еволюції диктатури.

Кожного дня через камери, які встановлені за Вашою прямою вказівкою в палаті моєї дружини в лікарні, Ви як маньяк і збочинець спостерігаєте, що робить ця маленька, але сильна духом жінка. Наступним Вашим кроком має стати пряма участь у допитах та катуваннях Юлії Тимошенко.

Фактично Ви – Янукович і Ваші поплічники проголосили обвинувальний вирок на адресу Лідера об’єднаної опозиції. І вже не питання, як будуть діяти судді та прокурори в цих справах – замовлення отримано. Немає ані кримінального кодексу, ані суті справи, ані процесуальних доказів, ані показів свідків. Є лише команда "Фас!" з Межигір’я, і лише цим окриком керується віднині українська підневільна Феміда.

Так виносять вироки всім - у Вашому кабінеті, за Вашими прямими вказівками.

Зважте на світ, який цурається Вас і дивиться на Вас як на диктатора. Якщо називати мою дружину вбивцею – то треба назвати вбивцями і всю Вашу донецьку компанію і Вас особисто, тому що за час Вашого царювання на Донбасі було вбито тисячі молодих хлопців, вбито відомих керівників злочинних банд, депутатів, громадських діячів, по трупах яких Ви прийшли до влади.

Народний трибунал вже засідає, готуйтесь.

Я вимагаю негайного звільнення із займаних посад організаторів політичних репресій – Хорошковського, Льовочкіна, Пшонку, Кузьміна, а також продажних суддів Кирєєва та Вовка.

Громадянине Президенте Януковичу! Задумайтесь над тим, що Ви творите, чи може це твориться за Вашою спиною?! В даний час Ви, фактично, втратили свою легітимність.

При цьому Ви, громадянине Януковичу, фактично, привласнили владні повноваження, перебудувавши систему органів влади на 100% контроль за функціонуванням всіх гілок влади, хоча такі дії ще в 2005 році визнавались Конституційним судом України як неконституційні.

Закликаю Вас – одумайтесь, поки не пізно. Згадайте про долю якобінців, які, як і Партія регіонів, тільки вдавали, що турбуються про народ.

Якщо забудете про народ – то народ не забуде про Вас всіх. Кінець в таких випадках відомий.

Ми проти бойкоту України як великої європейської держави.

Але ми за повний бойкот і світове ігнорування Вашої злочинної влади.

Олександр Тимошенко,

Прага

_________________________
 
БУЛАВА Youtube Youtube