hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Архівні документи
Сучасна Україна


Заява Української Національної Асамблеї (УНА) щодо подій у Грузії

30 серпня 2012 р.


_______________________


30 серпня 2012 року                                                                   м. Київ

ЗАЯВА

Українська Національна Асамблея вважає вторгнення на територію Грузії групи бойовиків наперед спланованою провокацією, спрямованою на дестабілізацію суспільно – політичних відносин напередодні парламентських виборів.

Ми вважаємо, що факт захоплення заручників є актом міжнародного тероризму і вимагаємо від міжнародного співтовариства вжити до агресора санкцій, передбачених міжнародним правом.

Разом з тим, заявляємо, що у випадку вчинення зовнішньої агресії проти братнього грузинського народу, Українська Національна Асамблея надасть Грузії допомогу у захисті її державного суверенітету та територіальної цілісності.


Провід Української Національної Асамблеї

_______________________
 
БУЛАВА Youtube Youtube