hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Архівні документи
Сучасна Україна


Міністру закордонних справ України
Л. Кожарі


Опубліковано: Гай-Нижник П. П., Березюк О. В. Міністру закордонних справ України Л. Кожарі // Музеї України. – 2013. – 25 квітня [Електронний ресурс] Режим доступу: http://www.museum-ukraine.org.ua/index.php?go=News&in=view&id=8619Міністру закордонних справ України   
Л. Кожарі   
Шановний Леоніде Олександровичу

У Державі Ізраїль зареєстрована і діє Спілка українських письменників Ізраїлю. Членами цієї спілки є 17 ізраїльських письменників – вихідців з України. Очолює спілку відомий історик і письменник пан Олександр Деко.

Спілка українських письменників Ізраїлю випускає власний часопис, через який поширює об’єктивну інформацію про Україну та її культуру на території Держави Ізраїль. Проте, через брак коштів, розвиток цієї спілки йде дуже повільно. Крім того, Спілка українських письменників Ізраїлю зазнає утисків з боку Російської спілки письменників Ізраїлю, яка намагається будь-якими методами припинити її незалежне існування.

З цією метою при Спілці російських письменників Ізраїлю створено секцію українських письменників. Також, для знищення фінансової бази української спілки письменників російська спілка ініціювала судовий процес, протистояти якому українським письменникам досить важко, через відсутність необхідних коштів для організації професійного юридичного захисту.

Вважаємо, що створення секції українських письменників у складі Спілки російських письменників Ізраїлю, а також намагання припинити існування незалежної Спілки українських письменників Ізраїлю має політичний підтекст, основною ідеєю якою є дискредитація України як незалежної держави на міжнародному рівні.

Разом з тим, як стверджує пан Олександр Деко, посольство України в Державі Ізраїль жодним чином не сприяє розвиткові незалежної Спілки українських письменників Ізраїлю, але надає допомогу секції українських письменників, що діє при Спілці російських письменників Ізраїлю.

Виходячи з інтересів України як суверенної держави вважаємо за доцільне підтримати діяльність незалежної Спілки українських письменників Ізраїлю, що має сприяти поширенню об’єктивної інформації про сучасну Україну та підвищенню авторитету нашої держави на міжнародній арені.

У зв’язку з вищевикладеним, прошу Вас, шановний Леоніде Олександровичу, доручити посольству України у Державі Ізраїль провести зустріч з членами Спілки українських письменників Ізраїлю, визначити можливі напрямки співробітництва та надати необхідну допомогу для забезпечення розвитку незалежної Спілки українських письменників Ізраїлю.

З повагою

Міжвідомча Експертна рада з питань національностей, національних меншин та захисту українців у світі Громадської ради при МЗС України

Голова                                                          П. П. Гай-Нижник

Заступник голови                                              О. В. Березюк

23 квітня 2013 р. 
БУЛАВА Youtube Youtube