hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Архівні документи
Сучасна Україна


Заява США щодо падіння літака Малайзійських авіаліній, рейс MH17 та наслідків

(19 липня 2014 р.)


_______________________


Заява США щодо падіння літака Малайзійських авіаліній, рейс MH17 та наслідків

19 липня 2014 р. – Заява США щодо падіння літака Малайзійських авіаліній, рейс MH17 та наслідків

За нашими оцінками, рейс MH17, імовірно, було збито ракетою класу «земля – повітря» SA-11 з контрольованої сепаратистами території на сході України. Це наше судження базується на низці обставинах.

Протягом останнього місяця ми виявили зростання потоку важкої зброї для бойовиків-сепаратистів через кордон між Росією та Україною. Наприкінці минулого тижня Росія відправила до сепаратистів колону військової техніки, де було до 150 транспортних засобів; серед них – танки, бронетранспортери, артилерія та реактивні системи залпового вогню. В нас також є відомості, які вказують на проведення Росією бойової підготовки сепаратистських бійців на базі в південно-західній частині Росії; програма цієї підготовки включає навчання користування системами протиповітряної оборони.

Бійці проросійських сепаратистських сил показали високий рівень володіння зенітно-ракетними комплексами та збили за останні кілька місяців більше десятка літаків, зокрема два великі транспортні літаки.

В момент втрати зв’язку з рейсом MH17, ми виявили, що з контрольованої сепаратистами території на південному сході України відбувається запуск ракети класу «земля – повітря». Ця ракета, на нашу думку, була SA-11.

Перехоплені повідомлення сепаратистів, викладені на сайті YouTube українським урядом, вказують на те, що сепаратисти мали систему SA-11 вже в понеділок 14 липня. В цих повідомленнях сепаратисти неодноразово згадували про наявність у них системи «Бук» (SA-11) та їхні переміщення.

В повідомленнях, що з’явилися в соціальних мережах у четвер, показано шлях системи SA-11, що пройшов через контрольовані сепаратистами населені пункти Торез і Сніжне, повз місце катастрофи та місце можливого запуску ракети. В цьому місці дальність та висота пострілів SA-11 були достатні для того, щоб збити рейс MH17.

Україна також використовує системи SA-11, проте ми впевнені, що в межах досяжності катастрофи не перебувала жодна українська система протиповітряної оборони. До того ж, українські сили не запустили за час конфлікту жодної ракети класу «земля – повітря», незважаючи на часті скарги про порушення їхнього повітряного простору російською військовою авіацією.

Невдовзі після катастрофи сепаратисти, серед яких був самопроголошений «міністр оборони» Донецької народної республіки Ігор Стрєлков, у соціальних мережах взяли на себе відповідальність за збиття військового транспортного літака.

В одній перехопленій розмові, що широко розповсюдилася Інтернетом, відомий лідер сепаратистів розповідає іншій особі про те, що літак збила група сепаратистів. Після того, як стала очевидною приналежність літака до цивільної авіації, сепаратисти видалили пости в соціальних мережах, де вони похвалялися, що збили літак і мають ракетний комплекс «Бук» (SA-11).

Аудіодані, надані пресі українською Службою безпеки, було піддано оцінці аналітиків розвідувального відомства, які підтвердили їх автентичність як розмов з відомим лідером сепаратистів, базуючись на порівнянні викладених в українському Інтернеті аудіоматеріалів з записами голосів відомих сепаратистів.

На відео, викладеному вчора в соціальних мережах, видно, як SA-11 повертають на транспортері до Росії через Краснодон. На відео видно, що в системі відсутня щонайменше одна ракета, що наводить на думку про запуск ракети з неї.

Події на місці катастрофи недвозначно вказують на те, що територія знаходиться під повним контролем сепаратистів.

 
БУЛАВА Youtube Youtube