hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Архівні документи
Сучасна Україна


Бойовий наказ про штурм Іловайська 40-му батальйону територіальної оборони «Кривбас» від командування АТО (сектор Б, генерал-лейтенант В.Хомчак, командуючий АТО генерал-полковник В.Муженко)

(5 серпня 2014 р.)


_____________________


Бойовий наказ про штурм Іловайська
40-му батальйону територіальної оборони «Кривбас»
від командування АТО
(5 серпня 2014 р., сектор Б, генерал-лейтенант В.Хомчак,
командуючий АТО генерал-полковник В.Муженко
)


«Зранку 7.08 силами 40БТРО у взаємодії з 3 БТГР 51 ОМБР провести рейдові дії в напрямку: Старобешево, Новокатеринівка, Іловайськ та до кінця доби провести прочісування і звільнення міста Іловайськ від терористів, встановити повний контроль над містом та у взаємодії з підрозділами 3 БТГР 51 ОМБР зайняти сім взводних опорних пунктів північніше та східніше Іловайськ...»

Довідка:

Бої під Іловайськом відбулися наприкінці серпня 2014 року. Тоді противник оточив добровольчі батальйони, підрозділи МВС і ЗСУ, що завершилося приголомшуючими втратами для України. 13 серпня 2015 р. головний військовий прокурор України Анатолій Матіос, посилаючись на результати комплексної експертизи, оприлюднив втрати під час Іловайського котла: «Втрати особового складу українських Збройних сил, Національної гвардії, МВС складають 366 загиблих, 429 поранених. 128 потрапили в полон, 158 вважаються до цього часу зниклими безвісти». За словами А.Матіоса, під Іловайськом Україна зазнала також матеріальних втрат на суму 298 млн 290 тисяч гривень.

Бойовий наказ про штурм Іловайська
 
БУЛАВА Youtube Youtube