hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Архівні документи
Світова історія


Обама Б. (Президент США). Заява про
«Акт на підтримку свободи України»

(18 грудня 2014 р.)


______________________________
    Барак Обама
(Президент США)Заява про «Акт на підтримку свободи України»


18 грудня 2014 р. – Обама Б. (Президент США). Заява про «Акт на підтримку свободи України»

Білий Дім
Офіс Прес-секретаря
Прес-реліз
18 грудня 2014 року


Сьогодні я підписав законопроект H.R. 5859 – «Акт на підтримку свободи України». Ухвалення закону не означає змін політики санкцій адміністрації, яку ми ретельно вивірили відповідно до поточних подій та скоординували з нашими союзниками і партнерами. Наразі адміністрація не планує застосовувати санкції, передбачені цим законом, але він надає адміністрації додаткові повноваження, які можна буде реалізувати, якщо того вимагатимуть обставини.

Моя адміністрація продовжуватиме працювати в тісному контакті з європейськими та міжнародними союзниками і партнерами з тим, щоб реагувати на події в Україні, розглядаючи і розміряючи наші санкції відповідно до дій Росії. Ми знову закликаємо Росію припинити окупацію і спроби анексії Криму, перестати підтримувати сепаратистів у східній Україні і виконати зобов’язання, взяті нею при підписанні мінських домовленостей.

Як я неодноразово заявляв, наша мета полягає в досягненні дипломатичного рішення, яке призведе до остаточного врегулювання конфлікту й забезпечить зростання і стабільність в Україні й в усьому регіоні, у тому числі в Росії. У цьому зв’язку ми продовжуємо закликати керівництво Росії виконати мінські домовленості і досягти міцного і всеосяжного врегулювання конфлікту при поважанні суверенітету і територіальної цілісності України. Ми як і раніше готові відкликати санкції, якщо Росія зробить необхідні кроки.
 
БУЛАВА Youtube Youtube