hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Архівні документи
Сучасна Україна


Міністерство фінансів США оголошує про нові санкції проти українських сепаратистів та їхніх прибічників

(11 березня 2015 р.)


______________________________11 березня 2015 р. – Міністерство фінансів США оголошує про нові санкції проти українських сепаратистів та їхніх прибічників

Міністерство фінансів США
оголошує про нові санкції проти українських сепаратистів
та їхніх російських прибічників
11 березня 2015 року     

Мішенню санкцій стали вісім українських сепаратистів, російська просепаратистська організація та її три керівника, кримський банк, а також три колишніх посадовця Януковича.

ВАШИНГТОН – Сполучені Штати підтримують Мінські угоди та розглядають їх як найкращий засіб вирішення конфлікту на Східній Україні дипломатичними шляхами. Доказом мирних намірів Росії в Україні стало б повне і безумовне дотримання нею вересневих Мінських угод, а також Мінського плану їх реалізації від 12 лютого. Недавні напади озброєних російською зброєю сепаратистів, зокрема, штурми, націлені на Дебальцеве і Маріуполь – два міста, які поза всякими сумнівами знаходяться за межами окупованої сепаратистами території у відповідності до визначеної 19 вересня лінії розведення, є порушеннями літери і духу Мінських угод.

Як продовження постійних зусиль, покликаних притягнути до відповідальності порушників суверенітету і територіальної цілісності України, Міністерство Фінансів США сьогодні застосувало санкції проти восьми українських сепаратистів та одного про сепаратистського російського об’єднання та його ватажків у відповідності до норми В.Н. 13660 як осіб, безпосередньо винуватих в діях або політичних рішеннях, які несуть загрозу миру, безпеці, стабільності, суверенітету або територіальній цілісності України або ж таких, що є співучасниками таких дій та рішень, у зв’язку з їх провідною роллю в таких об’єднаннях або з їхніми заявами про вихід частини або регіону України з-під її юрисдикції без дозволу уряду України. Крім того, сьогодні Міністерство фінансів визначило та заблокувало активи одного банку у відповідності до норми В.Н. 13685 за діяльність на кримській території України і трьох фізичних осіб у відповідності до норми В.Н. 13660 за привласнення державних активів України. Ці санкції були здійснені слідом за аналогічними заходами, здійсненими Європейським Союзом і Канадою 16 лютого. Ми продовжуємо працювати пліч-о-пліч з нашими міжнародними партнерами для сприяння розв’язанню кризи в Україні дипломатичним шляхом.

“Від самого початку кризи ми стверджували, що ті, хто порушує суверенітет і територіальну цілісність України, будуть змушені заплатити за це. Сюди відносяться фізичні особи, організації, підприємства і держави, які їх підтримують», заявив виконувач обов’язків помічника Секретаря з питань тероризму та фінансової розвідки Адам Дж. Жубін. «Якщо Росія і далі сприятиме дестабілізації в Україні та порушуватиме Мінські угоди та план їх реалізації, та істотна ціна, яку вона вже платить, збільшуватиметься і далі».

Порушення суверенітету України – Виконавчий наказ 13660

Роман Лягін обіймав посади Голови Центральної виборчої комісії (ЦВК) та міністра соціальної політики та праці самопроголошеної Донецької народної республіки (ДНР). Як Голова ЦВК він долучався до організації низки голосувань в регіоні, які не визнавалися українським урядом в Києві, включаючи травневий «референдум про незалежність» та вибори в листопаді 2014 року керівників самопроголошеної ДНР. Крім того, Лягін активно перешкоджав визнаним всім світом виборам в України шляхом викрадення бюлетенів та позбавляючи виборців можливості проголосувати під час виборів до Верховної Ради України в травні 2014 року та виборів Президента України в жовтні 2014 року. Він підпадає під санкції через перебирання на себе функцій держави на частині території України без дозволу уряду України, а також в діях, які підривають демократичні процеси в країні.

Юрій Івакін, у відповідності до В.Н. 13660, підпадає під санкції через перебирання на себе функцій державної влади на частині території України без дозволу уряду України, а також в виконанні ролі провідника самопроголошеної Луганської народної республіки (ЛНР) – формування, власність якого та пов’язані з нею інтереси блокуються цим наказом. Івакін очолював Міністерство закордонних справ самопроголошеної ЛНР. В травні 2014 року Івакін разом з представниками самопроголошеної ЛНР вдерся до Обласного управління Внутрішніх справ в Луганську та проголосив себе начальником цього управління.

Олександр Караман обіймав низку керівних посад в самопроголошеній ДНР, включаючи посади міністра соціальної політики та праці, міністра закордонних справ, заступника прем’єр-міністра та заступника голови ради міністрів. Караман підпадає під санкції через те, що, що він був керівником самопроголошеної ДНР, а створював загрози для миру, стабільності, суверенітету та територіальній цілісності України.

Олександр Ходаковський, у відповідності до В.Н 13660, підпадає під санкції через дії або політичні рішення, що становлять загрозу миру, безпеці, стабільності, суверенітету або територіальній цілісності України або через співучасть в таких діях, а також через перебирання на себе функцій державної влади на частині території України без дозволу українського уряду. Ходаковський є колишнім головою служби безпеки самопроголошеної ДНР, а також командиром батальйону «Восток» - підрозділу міліції ДНР, який вів бойові дії проти української армії в донецькому аеропорті.

Головний «командир повстанців» Сергій Здрилюк був помічником Ігоря Гіркіна (також відомого як Ігор Стрелков), колишнього «міністра оборони» самопроголошеної ДНР. Здрилюк та Гіркін брали участь в захопленні кримського регіону України, що призвело до його незаконної анексії Росією в березні 2014 року. Він підпадає під санкції через дії, які загрожують територіальній цілісності України, а також через те, що він діяв від імені самопроголошеної ДНР. Гіркін став об’єктом санкцій в червні 2014 року у відповідності до В.Н. 13660.

Євразійський Союз молоді активно вербував осіб з військовим та бойовим досвідом для ведення бойових дій на стороні самопроголошеної ДНР і заявляв про свою таємну присутність в Україні. Ватажками Євразійського Союзу є Олександр Дугін, Андрій Коваленко та Павло Каніщев. Ця група та її лідери підпадають під санкції через дії або політичні рішення, що становлять загрозу миру, безпеці, стабільності, суверенітету або територіальній цілісності України або через співучасть в таких діях.

Катерина Губарєва підпадає під санкції через дії або політичні рішення, що становлять загрозу миру, безпеці, стабільності, суверенітету або територіальній цілісності України або через співучасть в таких діях. Раніше Губарєва обіймала пост міністра закордонних справ самопроголошеної ДНР і займалася переведенням коштів з Росії до ДНР. Її підпис, разом з підписами ватажків самопроголошених ДНР та ЛНР стоїть під заявою від жовтня 2014 року про відмову повернути українському уряду контроль над українською територією вздовж міжнародного кордону з Росією.

Сергій Абізов був призначений міністром закордонних справ самопроголошеної Республіки Крим в травні 2014 року. Абізов підпадають під санкції через те, що, що перебрав на себе функції державної влади на частині території України без дозволу українського уряду.

Олег Козюра є Головою Федеральної служби міграції Росії в місті Севастополь в Криму та несе відповідальність за систематичне прискорене видання російських паспортів мешканцям Криму. Як керівник Федеральної служби міграції Росії в Севастополі Козюра сприяв виданню більш ніж 260 000 російських паспортів громадянам в Севастополі та в інших регіонах. Козюра підпадає під санкції через те, що очолює орган, який, і співробітники якого перебрали на себе функції державної влади на частині території України без дозволу уряду України.

Кримський банк – Виконавчий наказ 13685

Російський національний комерційний банк (РНКБ) сьогодні визнається винним у відповідності до В.Н. 13685 в роботі в кримському регіоні України. РНКБ не був присутнім в Кримському регіоні України до його окупації та спроби анексії Росією, а російські державні органи використовували цей банк для сприяння незаконним заходам з включення Криму до складу Російської Федерації. Після анексії РНКБ придбав або захопив відділення банків, що пішли з півострова, і зараз є оператором найбільшої банківської мережі в Криму.

Колишні посадові особи режиму Януковича та привласнення активів держави Україна – Виконавчий наказ 13660

Микола Азаров є колишнім Прем’єр-міністром України. Азаров підпадає під санкції через те, що він несе відповідальність за розкрадання активів держави Україна.

Сергій Арбузов є колишнім Першим заступником Прем’єр-міністра та колишнім виконавцем обов’язків Прем’єр-міністра України. Від підпадає під санкції через те, що діяв від імені колишнього Президента України Віктора Януковича як Перший заступник Прем’єр-міністра та член кола осіб, наближених до Януковича. Янукович був провідним членом групи політичних ставлеників Януковича, які контролювали ключові економічні позиції в уряді.

Раїса Богатирьова є колишнім Міністром охорони здоров’я України. Зараз в Україні щодо неї ведеться слідство в зв’язку з привласненням державних коштів у великих розмірах та нелегальним виведенням цих коштів за межі території України. Вона підпадає під санкції через розкрадання державних активів України.

Активи всіх визначених об’єктами санкцій осіб та організацій заблоковані. Їхня власність та інтерес в цій власності в межах юрисдикції США заморожені, і всім фізичним та юридичним особам США забороняється вести з ними справи.

Ідентифікаційні відомості про зазначених осіб та організації (подаються нижче).

11 березня 2015 р. – Міністерство фінансів США оголошує про нові санкції проти українських сепаратистів та їхніх прибічників

Ukraine-related Designations
3/11/2015     


OFFICE OF FOREIGN ASSETS CONTROL
Specially Designated Nationals List Update

The following individuals have been added to OFAC's SDN List:

ABISOV, Sergei (a.k.a. ABISOV, Sergei Vadimovich); DOB 27 Nov 1967; POB Simferopol, Crimea, Ukraine (individual) [UKRAINE-EO13660].

ARBUZOV, Serhiy (a.k.a. ARBUZOV, Sergey G.; a.k.a. ARBUZOV, Serhiy Hennadiyovych); DOB 24 Mar 1976; POB Donetsk, Ukraine; Former First Deputy Prime Minister of Ukraine (individual) [UKRAINE-EO13660].

AZAROV, Mykola Yanovych (a.k.a. AZAROV, Mykola Nikolai Yanovych; a.k.a. PAKHLO, Nikolai Yanovich); DOB 17 Dec 1947; POB Kaluga, Russia; Former Prime Minister of Ukraine (individual) [UKRAINE-EO13660].

BOHATYRIOVA, Raisa Vasylivna (a.k.a. BOGATYRIOVA, Raisa; a.k.a. BOGATYROVA, Raisa; a.k.a. BOGATYRYOVA, Raisa; a.k.a. BOHATYREVA, Raisa; a.k.a. BOHATYROVA, Raisa; a.k.a. BOHATYRYOVA, Raisa; a.k.a. BOHATYRYOVA, Rayisa); DOB 06 Jan 1953; POB Bakal, Chelyabinsk, Russia (individual) [UKRAINE-EO13660].

DUGIN, Aleksandr (a.k.a. DUGIN, Aleksandr Gelyevich; a.k.a. DUGIN, Alexander Gelyevich); DOB 07 Jan 1962 (individual) [UKRAINE-EO13660].

GUBAREVA, Ekaterina (a.k.a. GUBAREVA, Yekaterina); DOB 05 Jul 1983 (individual) [UKRAINE-EO13660].

IVAKIN, Yuriy Vladimirovich (a.k.a. IVAKIN, Yurii); DOB 13 Aug 1954; POB Perevalsk, Ukraine (individual) [UKRAINE-EO13660].

KANISHCHEV, Pavel; DOB 1986 (individual) [UKRAINE-EO13660].

KARAMAN, Aleksandr (a.k.a. CARAMAN, Aleksandru; a.k.a. KARAMAN, Alexander; a.k.a. KARAMAN, Oleksandr); DOB 26 Jul 1956; POB Republic of Mordovia, Russia (individual) [UKRAINE-EO13660].

KHODAKOVSKYY, Oleksandr Sergeyevich (a.k.a. KHODAKOVSKIY, Aleksandr; a.k.a. KHODAKOVSKY, Alexander); DOB 18 Dec 1972; POB Donetsk, Ukraine (individual) [UKRAINE-EO13660].

KOVALENKO, Andrey; DOB 30 Dec 1985 (individual) [UKRAINE-EO13660].

KOZYURA, Oleg Grigorievich (a.k.a. KOZYURA, Oleg Grigoryevich); DOB 19 Dec 1962; POB Zaporozhye, Ukraine; Head of the Office of the Federal Migration Service in the City of Sevastopol (individual) [UKRAINE-EO13660].

LYAGIN, Roman (a.k.a. LIAGIN, Roman; a.k.a. LIAHIN, Roman; a.k.a. LYAHIN, Roman); DOB 30 May 1980; POB Donetsk, Ukraine (individual) [UKRAINE-EO13660].

ZDRILIUK, Serhii Anatoliyovych (a.k.a. ZDRILIUK, Serghiei; a.k.a. ZDRILYUK, Sergei; a.k.a. ZDRILYUK, Sergey; a.k.a. ZDRYLYUK, Serhiy); DOB 23 Jun 1972; POB Vinnytsia Region, Ukraine; nationality Ukraine; citizen Russia (individual) [UKRAINE-EO13660].

The following entities have been added to OFAC's SDN List:

EURASIAN YOUTH UNION, Russia 3, Bagrationovskiy Proezd, House 7, Area 20 B, Office 405, Moscow 121087, Russia; Website http://rossia3.ru; Email Address esm@rossia3.ru [UKRAINE-EO13660].

RUSSIAN NATIONAL COMMERCIAL BANK (a.k.a. RNKB OAO; a.k.a. ROSSISKI NATSIONALNY KOMMERCHESKI BANK OTKRYTOE AKTSIONERNOE OBSHCHESTVO; a.k.a. "RNCB"), d. 9 korp. 5 ul.Krasnoproletarskaya, Moscow 127030, Russia; SWIFT/BIC RNCO RU MM; Website http://www.rncb.ru; Email Address rncb@rncb.ru; BIK (RU) 044525607; Registration ID 1027700381290 (Russia); Tax ID No. 7701105460 (Russia); Government Gazette Number 09610705 (Russia) [UKRAINE-EO13685].
 
БУЛАВА Youtube Youtube