hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Архівні документи
Сучасна Україна


Савченко Н. До людей... [Лист з російської в'язниці]

(28 квітня 2016 р.)


Надія Савченко

До людей... [Лист з російської в'язниці]

До людей:

Сьогодні я обурена до краю!

Приносять мені для заповнення пакет документів для екстрадиції в Україну.

Запитання, що я там читаю викликають в мене просто дикий регіт :))))

Запитання: С какой целью вы пересекли границу России? - ну ви собі уявляєте таке запитаннячко?!

Відповідаю: Мене викрали спецслужби РФ! Тут же записують мою відповідь в такій собі вільній інтерпретації: Незаконно пересекла границу. - Е ні! Кажу, так діла не буде!

Запитання: Вы просили когда-нибудь убежища и гражданства в России?

Відповідаю: Та набіса воно мені здалося!!! І в такому темпі далі, і т.д. і т.п...

Відмовилась заповнювати ті документи взагалі!

Бо виходить, як в тому анекдоті:

"Суд розглядає справу про групове зґвалтування жінки, яка після зґвалтування ще і завагітніла. І виносить рішення: Жінка повинна заплатити стягнення (штраф, іск - російською) за донорську сперму ґвалтівників! А чому так вийшло? Та тому, що ґвалтівниками були судді!"

От і я як в якусь злу сюрреалістичну казку потрапила! За те, що мене викрали я повинна викрадачам ще й 30 000 рублів заплатити! Це що, за бензин? Чи це щоб відкупитися і мене, нарешті, в Україну повернули?! Та грошей мені не шкода! Мене вкрали, мене ж ще й обікрали (вкрали в мене все, що на мені було, тільняшку, камуфляж і берци) ще й гроші вкрасти хочуть! Та нехай вдавляться! Дам я їм тих 3 000 російських рублів! Хай їм на ліки буде від дурної голови! Але все решта! Ну тут вже вибачте! Я погодитись ніяк не можу!

Вони судили мене перший раз і обісралися по вуха! Тепер, щоб приховати свої злочини мого викрадення, хочуть судити мене вдруге, начебто для екстрадиції, але судити хочуть так хитро, щоб я сама визнала все те чого я не робили і не визнаю! Хочуть мене повернути в Україну не героєм, а якимось злочинцем! Хоч злочинцями самі являються!

Та чому я повинна себе оббріхувати на користь Росії?! Тільки тому, що вони погрожують мене вбити? То нехай вбивають! І покажуть всьому світові, що росіяни не тільки викрадачі, а ще й вбивці! Хоч це і так, ні для кого не новина!

Тому ніякі документи з таким формулюванням я їм підписувати не буду! Крім того, що вони хочуть за одну невинну двох винних забрати, та ще й хочуть як тільки можуть мене загадити! "Але моя душа часнику не їла, то смердіти не буде!" Я ні в чому невинна!

Бо захищати свою землю від ворога - то не злочин, а честь і обов'язок!!!

Невже світова спільнота, дивлячись на це все не розуміє всю абсурдність ситуації ізз російським "правосуддям"?

28.04.2016 в'язниця, Росія.

Надія Савченко

 
БУЛАВА Youtube Youtube