hai-nyzhnyk@ukr.net
Custom Search

«Україна – держава-трансформер, яку зібрала й контролює космополітично-денаціональна кланова мафія, що вибудувала в країні новітній неофеодалізм за принципом політико-економічного майорату. У цієї злочинної влади – приховане справжнє обличчя, що ховається під кількома масками, подвійне дно із вмонтованими нелегальними (нелегітимними) додатковими рушіями, механізмами та схемами управління, а шафа її уже давно переповнена потаємними скелетами, яким чим далі тим більше бракує у ній місця і які ось-ось виваляться на світ Божий» Павло Гай-Нижник

Шановні друзі, наш сайт існує завдяки лише Вашій фінансовій підтримці. Не забутьте скласти благодійну пожертву на наш рахунок: ПриватБанк - 4149 6090 0384 6062
Dear friends, our website exists because of your financial support. Don’t forget to donate to this bank account: 4149 4993 8247 2718 (USD)

Галерея історії України
Русь-Україна
ІХ-ХIV ст.


Архітектура, мистецтво, вбрання Русі > Десятинна церква
Десятинна церква (фундамент,2007)
Десятинна церква (фундамент,2007)
Десятинна церква (фундамент,2007).
Десятинна церква (фундамент,2007)
Десятинна церква (фундамент,2007).
Десятинна церква (фундамент,2007)
Десятинна церква ХІ ст. (модель Д.Мазюкевича).
Десятинна церква ХІ ст. (модель Д.Мазюкевича)Молитва кн. Володимира в Десятинній церкві й принесення ним обітниці про надання для Церкви десятини. Роздача милостині з цього приводу. Мін. з Радзивилівського літопису. Кін. XV ст.
Молитва кн. Володимира в Десятинній церкві й принесення ним обітниці про надання для Церкви десятини. Роздача милостині з цього приводу. Мін. з Радзивилівського літопису. Кін. XV ст.
Освячення Десятинної церкви. Мініатюра з Радзивилівського літопису. Кін. XV ст.
Освячення Десятинної церкви. Мініатюра з Радзивилівського літопису. Кін. XV ст.Положення тіла кн. Володимира в мармуровий саркофаг у Десятинній церкві. Мініатюра з Радзивилівського літопису. Кін. XV ст.
Положення тіла кн. Володимира в мармуровий саркофаг у Десятинній церкві. Мініатюра з Радзивилівського літопису. Кін. XV ст.
Фундамент Десятинної церкви.
Фундамент Десятинної церкви
Фундамент Десятинної церкви.
Фундамент Десятинної церкви

 
БУЛАВА Youtube Youtube